Вибір курсу торгової політики України: підписання Угод вільної торгівлі з ЄС / Митним Союзом

5 червня  18:00 у Київській школі економіки (вул. Якіра, 13, 1-й поверх) відбудеться круглий стіл “Вибір курсу торгової політики України: порівняння інтеграційних сценаріїв підписання Угод вільної торгівлі ЄС і Митного Союзу”. Захід проводить Київська школа економіки за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу Олександр Шепотило, професор Київської школи економіки, презентує результати відповідного дослідження.

Серед запрошених експертів:
· Андрій Блінов (журнал “Експерт”);
· Ігор Бураковський (Інститут економічних досліджень та політичних консультацій);
· Володимир Дубровський (Київська школа економіки);
· Олександр Федірко (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана);
· Віктор Чужиков (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана);
· Павло Шеремета (Київська школа економіки).

Для участі в дискусії слід зареєструватися на сайті Київської школи економіки. Акредитація журналістів: запит на адресу tavdeyeva@kse.org.ua.

Під час дослідження експерти дійшли висновку, що однією з перепон, які не дають Україні змоги реалізувати свій експортний потенціал, є невизначена позиція держави в торговій політиці. Перш ніж інвестувати гроші у спільні підприємства, започатковуючи їх практично з нуля, або створюючи мережу розподілу, іноземні компанії цікавляться правилами гри в державі на найближче майбутнє.

За словами фахівців, Україні слід обрати стратегію інтеграції та вирішити питання з невизначеністю власного торгового курсу. Один із варіантів вирішення проблеми – підписання поглибленої та комплексної угоди про вільну торгівлю з Європейським Союзом. Інший варіант – приєднатися до Митного Союзу Росії, Білорусі й Казахстану.

Ознайомитися зі стислим оглядом результатів дослідження можна тут.

Контакти:
Київська школа економіки
(044) 492 80 12
info@kse.org.ua

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут