Юрій Луценко: “Закон в Україні не діє. Генпрокуратура, міліція і суди мають бути ліквідовані”

lucenko_free_6 луценкоПісля блискучей промови Юрія Луценка на з’їзді “Батьківщини”, в якій він поставив перед керівництвом партії декілька важких питань і наголосив на принциповій позиції не входити зараз ні в яку партію, ми звернулися до колишнього міністра МВС з питаннями, що хвилюють зараз дуже багато людей.

Власне, нам було важливо почути думку Юрія Віталійовича з трьох принципових питань.

– Юрію Віталійовичу, як на вашу думку, чи є законні кроки звільнення Тимошенко? І, головне, зняття з неї судимості до 2015 року?

Ю.В.: Закон в Україні не діє. Тому єдиний спосіб зняти з Юлії Володимірівни Тимошенко вирок по двох справах – Євросуд, рішення якого є обовязковими для України. Верховний суд України має скасувати ці вироки і з того моменту Юля стає несудимою. Чи можна встигнути до 2015 – сподіваюся.

– Зрозуміло, що Янукович теж розуміє, що якщо навіть у нього не буде вибору, і він погодиться дати амністію і зняти судимість Юлі без гарантій недоторканності – він майже мітєво після закінчення каденції опинеться під слідством.

Ю.В.: Захист Януковича – третя висмоктана з пальця справа про ніби то причетність до вбивства, яка залишиться за його задумом шлагбаумом для Юлії Володимірівни.

– Пане Юрію, а що ж робити з люстрацією силовіків та суддівського корпусу? Є ідеї, як треба зробити?

Ю.В.: Генпрокуратура, міліція і суди мають бути ліквідовані. Наступного дня має бути прийняте нове законодавство і розпочатий процес набору нового персоналу.
Крок перший – люстрація всіх слідчих, прокурорів та суддів, причетних до справ, які визнані Євросудом порушенням прав людини (це тисячі осіб).
Крок другий – прийом через детектор брехні.
Крок третій – нові працівники підлягають провокації хабаря щодо них.
Крок четвертий – декларування доходів і видатків сімей службовців.

– Дякуємо, пане Юрію за відверті відповіді!

Нагадаємо, вчора, 15 червня 2013 року, на Михайлівській площі пройшов з’їзд партії “Батьківщина”. На площі зібралися близько трьох тисяч активістів.
На з’їзді було офіційно оголошено про об’єднання “Батьківщини”, “Фронту змін” та частини “Народного руху”. На з’їзді виступив і Юрій Луценко. У своїй промові він закликав прибрати з партії головного генератора тушок у парламенті і разом працювати на единого кандидата в президенти України – Юлію Тимошенко.

Олексій Ярославцев,
ІА “Поряд з вами”

http://www.poryad.com/?p=20900

About Nataliya Zubar 2357 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

8 Comments

 1. Когда алкаш резко бросает пить, то в его голову лезут бредовые идеи…

 2. ……это утопия……нельзя УНИЧТОЖИТЬ- спалить ДОМ, а плотом типа мы построим новый….такое уже было ….. помните …до ОСНОВАНИЯ. и затем , мы новый мир …., таак что люценко или дЭбил, что наверное да, или выполняет какую то миссию…. процес строительства государства – это НЕВОЛЮЦИОННЫЙ путь …. а рыба ГНИЕТ с головы…. а луценко пусть попробует жить по средствам например чесного ( я таких не знаю) полковника милиции )))))

 3. «…єдиний, кого Юрій Луценко цілком влаштовував
  на посаді міністра МВС, — це кримінальний світ»
  (Юлия Тимошенко, 30.11.2006).

 4. Все предопредено и люди в процессе жизни, несмотря на сложности, проблемы, не умнеют. Луценко – тому пример. Правильно гласит народная мудрость – горбатого могила исправит. Глупый не умнеет, аморальный тип не станет святым. Природа им не позволит.

 5. это что же значит,что этого алкаша выпустили не законно

 6. Юрій Луценко: “Закон в Україні не діє. Генпрокуратура, міліція і суди мають бути ліквідовані”.
  В этом он стопроцентно прав. Зачем налогоплательщикам содержать институты при отсутствии предмета их деятельности.

 7. какое нах узгодження, у нас вроде бы дерьмократия и любой имет право высказывать свою мысль,а не только бывшие министры и дети бывших руоводителей компартии перекрасившиеся как хамелеоны

 8. Юга, бегеги печенку, пламенный ты наш геволюцигонег. Свои идеи тепегь лучше озвучивай чегез супгугу в ВР, так как вечь твой бгед нам в стгане уже надоел. Или поедь к своему лидегу-пгезиденту гниломогдому угоду и подсказывай ему как лучше выгащивать пчел! Как газ вам двум мудакам и будет о чем поговогить!

Comments are closed.