Апеляційний суд відмовився “здавати” депутатів, які отримали квартири

Київський апеляційний адмінсуд відмовився зобов’язати Апарат Верховної Ради надати список депутатів, які отримали квартири за державний рахунок.

Відповідне рішення було ухвалене 29 травня, проте копію рішення позивач отримав лише 18 липня.

7d2b244-20130718-153530

Своїм рішення апеляційний суд підтвердив, що інформація про те, хто з народних депутатів отримав квартири за державні кошти, є конфіденційною.

Як відомо, в травні 2012 року суд відмовив “Українській правді” у задоволенні позову до Апарату Верховної ради щодо оприлюднення списку депутатів, які отримали квартири за державний рахунок.

У березні 2012 року в апараті Верховної Ради відмовились оприлюднити імена депутатів, як і отримали квартири протягом останньої трьох каденцій парламенту.

Українська правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Апеляційний суд відмовився “здавати” депутатів, які отримали квартири"

  1. Фантастическое безобразие! За мой, налогоплательщика, счет кому-то предоставляют квартиры, а мне нельзя узнать, кому именно. Это же не лезет ни в какие ворота!

  2. Бо запанували Братчикі у своїй сторонці.

Comments are closed.