В Одесі під юридичною академією Ківалова встановили намет на захист ЗНО

18 липня біля приймальної комісії Національного університету «Одеська юридична академія» активісти Громадянського руху «Відсіч» встановили інформаційний намет з написом «Ківалов знищує ЗНО» і роздавали абітурієнтам листівки з описом загрози нівеляції ЗНО та повернення хабарницької системи вступних іспитів.

Адміністрація університету, президентом якого є народний депутат Сергій Ківалов, намагалася залякати активістів, погрожуючи викликати наряд спецпідрозділу «Беркут». Коли молоді люди не відреагували на цю загрозу і продовжили поширення листівок, працівники вишу почали відбирати їх у абітурієнтів, які прийшли подавати документи на вступ.

Як відомо, сьогодні у Верховній Раді України зареєстровано два законодавчі способи нівелювання ЗНО, проти чого активно протестували студенти, абітурієнти та їх батьки: законопроект “Про вищу освіту” № 1187 Ківалова-Калєтніка-Сороки і законопроект про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту “, авторами якого є Григорій та Ігор Калетніки. Учасники акції переконані, що мета цих двох законопроектів – повернення в систему вищої освіти корупційної системи хабарів і протекцій, яка супроводжує вступні іспити.

Активісти кампанії на захист ЗНО встановлюють інформаційні намети біля тих вишів, президентами яких є автори скандального законопроекту, а саме: Національний університет “Одеська юридична академія” С. Ківалова, Вінницький національний аграрний університет Г. Калетніка і Національний університет водного господарства та природокористування Н. Сороки.

Аналогічний намет 16 липня активісти планували встановити під стінами Вінницького національного аграрного університету, однак на них напали молодики, які грубо штовхали та били дівчат-активісток. Для масовки також задіяли охоронців вишу, представників адміністрації та сотню підконтрольних адміністрації університету студентів. А перший проректор цього вищого навчального закладу Яремчук Олександр Степанович не тільки безпосередньо керував студентами, а й власноруч намагався вибити з рук журналіста відеокамеру, а також нецензурно висловлювався на адресу представника ЗМІ.

odesa1

odesa2

odessa3

odessa4

odessa5

odessa6

odessa7

odessa8

odessa9

 

Джерело: “Вставай і дій!”

8 Comments

 1. Мати вибір ЗНО чи іспити для студентів було б непогано. Існуюча система ЗНО далака від досконалої, її варто змінювати, як і сам принцип вступу на платне навчання.
  У мед вузи конкурси і твої 190 балів з ЗНО по кожному предмету не факт для вступу. бо попереду сироти, інваліди, діти із сільської місцевості тощо.
  Тож для вступу мати пільги куди важливіше ніж хороші знання.

 2. ЗНО відмінювати ніхто не збирається, просто буде надаватись вибір абітурієнтам, адже не у всіх гарно працює логіка, дехто має хороші знання і хоче їх показати…але ж ЗНО не дає можливості!

 3. Цікаво чому із своїми листівками ви не прийшли до пунктів ЗНО, коли йшло тестування, почулиб на власні вуха “добрі” слова в його адресу від батьків та учнів.

 4. Спочатку доставали цими листівками Вінницький національний аграрний університет, а тепере перейшли Одеську юридичну академію…Даним чином ви нічого не докажете, потрібно було йти роздавати їх під час проведення ЗНО, чому ви зараз роздаєте і робити це все??!!

 5. Потрібно враховувати також, те що ми не американський народ, в яких вся освіта побудована переважно на тестовій основі. В Україні ж навпаки усі звикли до усного або письмового але в повному обсязі висвітленні відповіді на поставлене запитання чи задачу. Як на мене, то вступні іспити дають змогу детальніше висловити свою думку, точку зору, а ніж тестовій формі, де правильну відповідь можна вгадати!

 6. ЗНО, завершено, вступ іде по результатах ЗНО, тому ваші листівки уже НЕАКТУАЛЬНІ!

 7. Кращеб читали уважніше законопроекти ніж творили незрозумілі акції та роздавали неправдиві листівки.

 8. Неможу погодитись з Віталієм! Наш університет найкраший в усіх відношеннях , і ніякої реклами , а ні хорошої , а ні тим паче ,поганої він не потребує

Comments are closed.