Іван Семесюк: Недайбоже послання

268930_549671051750133_1246152494_aДорогі співвітчизники! Із радістью в серці повідомляю, що мені було видіння та прозріння з Недайбожого благословіння.

Вийшов я на балкон, із звичайною плебейською метою плюнути з сьомого поверху на район та злобно подивитися в далечінь. Аж раптом спустився до мене Недайбожий посланець, янгол небесний, в сяючому спортивному костюмі, весь в силах і славі. І говорив зі мною, янгольською мовою, і не пойняв я нічого, бо я і англійської не знаю, не те що янгольської. І тоді перейшов Недажбожий посланець на звичну аграрну кіровоградську балачку і повів наступне: Слухай, манкурте та перевертню, уважно Недайбоже слово, і неси це слово всім вкраїнцям, шляхті і свинопасам, бикам і журналістам, мєнтам і шльондрам, творчій інтелігенції та мешканцям Красноперекопська! Всім, хто має мозок, або хоча б просто череп з очима.

Вдруге, з часів Хмельниччини, на цих родючих теренах відбувається страшна, безкомпромісна та жорстока окупація України українцями. Як і положено окупантам, вони безжалісно нищать все те українське, що можна назвати якісним, новим та перспективним, і ми, янголи, херувими, архангели та інші небесні хозяйствєннікі та управлінці, порадилися і вирішили прикрити цю геополітичну гноярку к хуям. І от наш небесний ультиматум до вкраїнців за підписом Недайбога:

“Перед тим, як прикрити цю геополітичну гноярку к хуям, пропонуємо вам, шановні вкраїнці, перед тим як масово втопитися в Канівсікому водосховищі, прибрати за собою все те гівно, що ви тут наплодили. І перш за все так звані ларькі та генделики, елітні житлові комплекси, що незважаючи на назву, зроблені з ріденького гівна на лопаті. Також просимо позбавити цю благословенну землю присутності жахливого і людожерського винаходу, що зветься вашою варварсько мовою “маршрутка”. Також не забудьте прибрати за собою мільйони кульків та кульочків, пакетиків та мішечків, що літають вулицями ваших міст. Також приберіть зі шляхів та доріг ту кволу куйню, що ви звете “асфальтом”, замість того, щоби чесно називати це гівном. І вопше – приберіть все, щоби було чисто і незахаращено, адже ми маємо на цей терен певні і вельми продуктивні плани. Після того як все буде прибрано, а електорат втопиться в Канівському водосховищі, ми заселемо цей край німцями. Не лишайте цим добрим людям свої купи калу, та купи ментального сміття у вигляді архітектури, та промислових виробів. І за це, ви, замість того щоби горіти в пеклі за цивілізаційну профнепридатність, матимете шанс народитися в Уганді, або Танзанії, де вам, власне і місце. Термін виконання небесного ультиматуму – з шостої ранку і до обіду.” Щасти!

І янгол зник, залишивши мене на балконі самого, в труханах сімейного типу, капцях, і з недопалком в зубах. Ось я, власне, і передаю Недайбоже послання вкраїнцям єдиним доступним мені способом – за допомогою інтернету та недолугої кириличної абетки.

А може і наснилося, куй його зна. Втім, подиву не викликає, все до того йде.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Іван Семесюк: Недайбоже послання"

  1. Вже, янголе Недайбожий, почали ми оте робити по слову твоєму. Окрім кульочків та гівна на лопаті, ввижається нам, смердам, що ми іще дещо куйове для паничів окупаційних та довголітніх наших – гнобителів, повинні таки, учверити. А саме: перше, аніж втопитися нам самим у Канівському морі і у Західному Бузі, ми достойнику і благовіснику та страстнотерпцю, повинні самі із паньством те саме зробити. А то, хто їх куйнею буде ублажати та пити-їсти готувати, спати із ними, вирощувати їм м’ясо та бульбу, обкрада… пардон, носити їм на таці зелене бабло, що баксами зветься? Отож янголе ясний, хай вони втопляться перші, а потім і ми за ними, до води скочимо. Хто де. У Дніпро чи у Дністер, чи у Свитязь. Київське водосховище, або до моря Чорного чи Азовського… Хто біля чого живе. А може, ми передумаємо, топитись бо діток маємо дрібних та не жили іще. Але, треба таки, жеби вони водиці нашої, всілякою гидотою забрудненої, та скуштували. А то все Канари, Кайманові острови, Віргінські… Південні моря і океани. Тутка й своє є, тілько не лінуймося.

Comments are closed.