Керівник Екологічного Бюро УГКЦ зустрівся з Апостольським Нунцієм в Україні

23 липня відбулася зустріч керівника Бюро УГКЦ з питань екології Володимира Шеремети з Архиєпископом Томасом Едвардом Галліксоном, Апостольським нунцієм в Україні.

У розмові з нунцієм керівник Екобюро УГКЦ розповів про діяльність інституції, яку він очолює, наголосивши на тому, що в процесі формування свідомості християнської відповідальності за Боже створіння – природу, провідне місце посідає відповідне соціально-екологічне вчення Пап Івана Павла ІІ та Венедикта XVI, а нині – Папи Франциска. Особлива подяка належить Високопреосвященнішому Томасу за передмову до збірки екологічно орієнтованих документів «Відповідальність за створіння у вчені Папи Венедикта XVI», видану Бюро з питань екології наприкінці 2012 року.

Апостольський нунцій ознайомився з основними екологічними ініціативами УГКЦ, а також її участю в екологічному консультаційному процесі, який проводиться під егідою Ради Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ).

На завершення зустрічі в Апостольській нунціатурі в Києві Його Високопреосвященство благословив працівників Екобюро та новостворену єпархіальну екологічну референтуру на дальшу плідну працю на полі формування відповідальності за природу і все створіння Боже на засадах християнської віри та правдивих моральних цінностей.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології