«Любов-Дружба-Музика» в Україні

WOODSTOCK– один із наймасштабніших і найвизначніших в історії рок-фестивалів, символ вільного і мирного співжиття, а також взаємної допомоги величезної кількості споріднених ідеєю людей. Woodstock – це шість днів шаленого драйву, музики та позитиву. Це шість днів “Любові, Дружби та Музики”.

 ·       Історія фестивалю :

Традиція проведення фестивалю Woodstock  має ідейне коріння у найпершому фестивалі «WoodstockMusic & ArtFair», який відбувся у серпні 1969 року на фермі у сільській місцевості Бетел штату Нью-Йорк у США. Це не тільки надзвичайна в історії рок-подія, але й символ культурної епохи пацифістичних рухів 1960-их років. Фестиваль отримав назву «Woodstock», адже організатори збиралися провести подію в місті Вудсток, проте там не знайшли достатньо великої площі. З`явившись на світ вперше,  «Woodstock» зібрав аншлаг: замість очікуваних 200 000 глядачів, фестиваль відвідало приблизно 500 000 людей.

 

«The Who», Janis Joplin, Jimi Hendrix, Carlos Santana, «Jafferson Airplane»зіркилегенди, яківиступилина Woodstock’у. Вдячніслухачітрималивиконавцівнасценідоранку.

 

У 1995 році для волонтерів польської акції «Великий Оркестр Святкової допомоги» (фундація «WOSP») було організовано перший польський фестиваль під назвою «Зупинка Woodstock» («Przystanek Woodstock») .

Діяльність фонду «WOSP» під керівництвом Єжи Овсяка присвячена збору коштів для допомоги дітям-інвалідам і сиротам, а також спрямована на  розвиток волонтерського руху. Фестиваль є великою подякою волонтерам за їхню роботу впродовж року. Щороку в події беруть участь близько 30 музичних гуртів, почесними гостями фестивалю були «Guano Apes», «Papa Roach», «The Prodigy», «The Stranglers», «Korpiklaani», «Clawfinger» та багато інших. У 2011 році польський «Woodstock» відвідало близько 700 000 людей. Організатори позиціонують польський «Woodstock» як «найбільший у Європі фестиваль на відкритому повітрі».

 ·        Сьогодення :

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» переносить європейські волонтерські цінності на ґрунт України. З метою віддячити своїм волонтерам за сумлінну співпрацю з фондом(цілий рік волонтери збирали кошти для закупівлі медичного обладнання для дітей та дитячих лікарень), фонд започатковує традицію проведення  українського благодійного «Woodstock’у»

Вперше грандіозний музичний фестиваль «Woodstock Україна» відбудеться 16-21 липня 2013 під одеським сонцем та теплому пісочку села Грибівка.  Відтепер європейське свято музики, дружби та любові «Woodstock» стане рідним і для українців!

«Любов, Дружба і Музика» таким є девіз українського фестивалю. Цей проект спрямовано на розвиток  масової музичної культури, формування естетичного смаку шанувальників різних музичних стилів, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, згуртування мешканців різних частин нашої країни, а також розвиток благодійного волонтерського руху в Україні.Фестиваль “Woodstock Україна” є відкритим та безкоштовним для відвідувачів з усієї країни.

 У 2013 році на фествалі прцюватиме дві сцени.

Мала сцена працюватиме з 16 по 18 липня, де будуть грати гурти зі всіх куточків України, які відбирались в два етапи: спочатку інтернет голосуванння, а потім живий виступ у клубі. А також музичні колетктиви, які неодноразово допомагали в організації щорічної акції ВБФ “Серце до Серця” та є почесними абасадорами фонду. В кінці кожного музичного дня на малій сцені буде відібраний одни гурт, який матиме можливість зіграти на великій сцені разом з відомими музиканта України, Польщі, Естонії та Білорусії. Мала сцена працюватиме з 18:00. Прийди та підтримай!!!

Велика сцена складатиметься з гуртів України, Польщі, Естонії та Білорусії. Відкриватиме велику сцену гурт з Білорусії PAWA. Хедлайнерами фествалю цього року будуть гурти ТНМК, МАНДРИ ТА СКАЙ. Велика сцена буде працювати з 17:00, а з 00:00 гості фествалю будуть танцювати під сети діджеїв Польщі та України.

 Гості братимуть участь у багатьох заходах, спрямованих на розвиток  і поширення ідей волонтерства та благодійної соціальної активності. Неперевершена атмосфера свята пануватиме на фестивальному полі протягом усіх шести днів, де слухачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими музичними іменами та наживо послухати вже відомих та улюблених виконавців.

…. Ласкаво Просимо! J


За підготовкою музичного фестивалю «WOODSТOCKУКРАЇНА 2013»

ви можете слідкувати на офіційному сайті http://www.woodstock.in.ua/

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

 З радістю відповість на ваші запитання:

Настя Вергелес, woodstockpress12[at]gmail.com   (097) 34 92 863

 афіша вудстока

 

Любові, Музика та Дружби Вам!)

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут