Нардепи з УДАРу повідомляють з середини Святошинського райвіддлку

Під стіни Святошинського РУГУ прийшла значна кількість киян,  райвідділ очіпив загін спецпризначення “Беркут”.

Для з’ясування ситуації до райвідділу міліції прибули народні депутати Роман Чернега та Марія Іонова і помічник лідера “УДАРу” Віталія Кличка Володимир Бондаренко, які увійшли до приміщення та поговорили з керівництвом відділку. “УДАРівці” переконали начальника Святошинського райуправління вийти до людей.

Як повідомила народний депутат Марія Іонова від керівництва райвідділу вдалося дізнатися, що інцидент стався під час здійснення заходів по протидії незаконній торгівлі. “Міліціонери стверджують, що продавці начебто не мали дозволу на торгівлю. Продавці, за словами правоохоронців, були попереджені тиждень тому, що вони не зможуть торгувати. Однак, сьогодні ринок відкрився. Більше того, організація КУПР попередила, що влаштує акцію протесту, якщо підприємцям не дадуть торгувати. Під час міліцейського рейду постраждала жінка, яка є активісткою цієї громадської організації. Вона під час спілкування з правоохоронцями попросила їх говорити українською і отримала забій грудної клітини”, – розповіла Іонова.

Володимир Бондаренко повідомив, що  досягнута домовленість, що декілька осіб, які прийшли мітингувати увійдуть до ініціативної групи, яка за участю представників “УДАРу” продовжить переговори з правоохоронцями. За його словами, наразі всі фігуранти справи дають свідчення працівникам прокуратури. Бондаренко також додав, що відбуваються переговори ініціативної групи з керівництвом міліції.

Участь в переговорах також взяв  начальник головного управління МВС Києва Валерій Коряк, який запевнив, що міліція не перешкоджатиме роботі ринку. Крім того, на місце прибув прокурор Святошинського району столиці. Ситуацією навколо даного інцидента зацікавився міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Під стінами відділу знаходиться близько 200 мітингувальників.

Це повідомлення – З партійного сайту

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут