З під Святошинського РВВС пішли мітингувальники. Але обіцяли повернутись.

00:20. Зі Святошинського райвідділу вийшли КУПРівець Сергій Мельниченко, що ходив туди на перемовини з міліцією, і начальник ГУ МВС у м.Києві Володимир Коряк.
Єдине, що сказав Коряк – що відкрите кримінальне провадження по факту побиття Ірини Бондар, будуть перевірені всі факти і допитані всі свідки. І протягом чи то трьох, чи то десяти днів буде прийняте рішення. На даний час, за словами В.Коряка, старший лейтенант Андрій Ганнисик, який вдарив дівчину, відсторонений від виконання службових обов’язків.

Люди розійшлись і пообіцяли, що якщо за кілька днів цей міліціонер не буде покараний і не буде вирішено проблему працівників ринку, вони зберуться знову.

На даний момент усі розходяться.

Міліція повідомила, що внаслідок сутички госпіталізовано 6 працівників міліції. Ой, боюся, що чекають нас нові політв’язні :(

Тому не можна збавляти оберти.
***

Mustafa Nayyem ‏@mefimus
К людям вышел начальник столичного главка и заявил, что руководителя Святошинского РОВД отстранили от должности.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут