Представник УГКЦ візьме участь в дослідженні екологічної місії Церкви

logoCCEE18 вересня у Люксембурзі відбудеться консультація Ради Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ) на тему: «Внесок Церкви для збереження створіння», в якій візьме участь представник від Української Греко-Католицької Церкви, проф. д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро з питань екології.

Захід має за мету дослідити питання богословських, антропологічних та етичних фундаментів екологічної місії Церкви, а також шляхів та інструментів її здійснення в контексті сучасного душпастирювання. Учасники зустрічі також обміняються наявним досвідом служіння Церкви для спасіння людини і збереження створеного Богом світу в різних країнах Європи.

Консультації, які є інспіровані вченням Папи Франциска про християнську відповідальність за створіння, будуть проходити під керівництвом висопреосв. Андре Леонарда, архієпископа Брюселю, голови підкомісії «Збереження створіння» Комісії «Caritas in veritate» ССЕЕ.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут