SОS! Каральна психіатрія в Україні. Справа Раїси Радченко (Запоріжжя) ВІДЕО

Щойно мав телефонну розмову із адвокатом затриманої Раїси Радченко (директора об”єднання мешканців багатоквартирного будинку) пані Мариною Захаровою, яка воювала в своєму місті з власниками незаконно працюючого бару і рейдерами з банку (які захопили частину нерухомого майна, що належали мешканцям будинку, де мешкала Раїса з родиною).  Рейдери очевидно домовилися  з правоохоронцями, щоб активістку запроторили до психіатричної лікарні.

Райсуд Запоріжжя прийняв рішення 15.07.13 відправити безстроково Раїсу Радченко на примусове лікування до психлікарні, навіть не звертаючи уваги на сфабрикований місцевими лікарями діагноз “органічне враження головного мозку. шизофренія” тощо, без виклику свідків, не вислухавши адвоката затриманої особи.  Що це? Відпрацювання режимом Януковича нових схем в стилі радянської каральної психіатрії?

Мешканці Запоріжжя обурені з даного приводу і вимагають від правоохоронців  пояснення.  Всі хто особисто знає Раїсу Радченко говорять, що вона абсолютно здорова людина з великим відчуттям загостреної справедливості.

На моє глибоке переконання  »замовив » Раїсу Радченко мер міста Запоріжжя , бо вона була головою домового комітету — вибила в мерії 300 000 грн. на ремонт покрівлі, але мерія ті гроші розікрала. Саме в цьому й полягає вся суть проблеми…Вона їм просто заважала.

p.s. Шановні, перед тим як слухати це інтерв”ю – сядьте, аби не впасти: 
Запоріжжя. Каральна психіатрія
:

відео: це  інтерв”ю з адвокатом Раїси Радченко – пані Мариною Захаровою (Запоріжжя) ч.1:

відео : це  інтерв”ю з адвокатом Раїси Радченко – пані Мариною Захаровою (Запоріжжя) ч.2:

відео : інтерв”ю з Дарією Радченко – донькою незаконно затриманої у Запоріжжі Раїси Радченко, яку сьогодні незаконно утримують в психіатричній лікарні і примусово колють по 10 ін”єкцій супер-сильних психотропів, фактично вбиваючи її \ч.1\:  http://www.youtube.com/watch?v=IhA9HoJFSfc

відео: це інтерв”ю з Дарією Радченко – донькою незаконно затриманої у Запоріжжі Раїси Радченко, яку сьогодні незаконно утримують в психіатричній лікарні і примусово колють по 10 ін”єкцій супер-сильних психотропів, фактично вбиваючи її \ч.2\:  http://www.youtube.com/watch?v=LyrDpp2UqW0

Олег Вєрємієнко

Свіжа стаття на Радіо Свобода http://www.radiosvoboda.org/content/article/25047080.html

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "SОS! Каральна психіатрія в Україні. Справа Раїси Радченко (Запоріжжя) ВІДЕО"

  1. Дожились- начались совейские времена. Да это карательная психиатрия. Медиков надо привлечь вместе с властью бандюковича

  2. Ферри | 16-07-2013 12:17 at 12:17 |

    Как хорошо получается, у нас можно сказать, что ты оппозиционер, и спокойно идти громит кафе, угрожать людям, избивать их…..что ж за отношение такое двойственное?

  3. Як це мені знайоме. Запроторити у психушку невинну людину – це дуже по-українськи! Класичний діагноз у таких випадках – шизофренія. Згідно сталінської редакції “Закону України про психіатрію”. Там може опинитися будь-хто із нас. Не піддавайтеся! Вимагайте незалежної психіатричної експертизи. Або за кордоном. Ви маєте на це право, згідно Конституції України. І не боятись, ні у якому разі!

Comments are closed.