SOS! Отєчєство в опасності!!!

Очільник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що знаходиться під Тбілісі біологічна лабораторія ВМС США може завдати загрозу здоров’ю росіян через імпортоване вино, овочі і фрукти.
998691_366848506772042_1702047691_n«Близький день, коли до Росії з Грузії буде поставлений мільйон літрів виноробної продукції. Але фактор наявності на грузинській території військової лабораторії ВМС США надаватиме різко обмежує вплив », – зазначив голова відомства, контролюючого імпорт продовольства. В якості обгрунтувань своїх слів він навів аргумент, що в міру збільшення поставок до Росії з Грузії вина, овочів, інших продуктів сільського господарства тривога з приводу наявності на території Грузії «потужною і непідконтрольною грузинській владі» біологічної лабораторії буде зростати, оскільки саме харчова продукція є найефективнішим шляхом надходження в організм людини шкідливих речовин.
«Росія бачить в цьому пряме порушення КБТЗ (Конвенція про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів біологічної зброї). І це потужний наступальний потенціал », – підкреслив Онищенко.
Раніше він вже запідозрив заокеанських ненависників в чумі російських свиней, і назвав цілком об’єктивною інформацію про те, що чума прийшла на територію Росії з Грузії, де працює мікробіологічна лабораторія ВМС США.

Торік Росія вже виділила, за даними Росспоживнагляду, 15 мільйонів рублів на закупівлю спеціального обладнання для своїх союзників з Абхазії і Південної Осетії. Цього явно виявилося мало – судячи з усього, деякі чиновники вже знаходяться в критичному стані.

Джерело, переклад

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "SOS! Отєчєство в опасності!!!"

  1. врятований швидкою iнфарктник | 22-07-2013 10:55 at 10:55 |

    зовсiм цi росияни подурiли, повернулися в 50-тi роки iз своiм антиамериканiзмом, мабуть внутрiшнi справи сильно кепськi, вбивають в голови *населенiя* аби що

Comments are closed.