В Україні випробували унікальну протитанкову зброю (фото)

1374738465«Корсар» призначений для ураження нерухомих і рухомих броньованих цілей.

На полігоні під Києвом пройшли успішні випробування нової вітчизняної розробки – протитанкового ракетного комплексу (ПТРК) «Корсар», який не має аналогів у світі. Про це розповіли генконструктор профільного КБ «Луч» Олег Коростельов і гендиректор держконцерну “Укроборонпром” Сергій Громов. ««Корсар »призначений для ураження нерухомих і рухомих броньованих цілей з будь-якими видами і типами броні – танків, БТРів, швидкісних десантних катерів, а також малорозмірних цілей – дотів, вертольотів, безпілотників», – прокоментував присутній на випробуваннях розробник комплексу Олег Коростельов. Дальність стрільби нового ПТРК – до 2,5 км, тобто вдвічі більше, ніж у гранатомета РПГ, причому ракета, що летить по лазерному променю, керована.

«Корсар» – комплекс нового покоління, і його повна розробка буде завершена вже цього року, – сказав Сергій Громов. – Ми будемо першими, хто запропонує ринку готовий комплекс такого рівня. Поки аналогів у «Корсара» немає, хоча відповідні розробки за кордоном ведуться. По ряду параметрів він перевершує комплекси провідних світових виробників». Маса української ракети в контейнері – 13,5 кг, що на 2,5 кг менше американського аналога. Температурний діапазон застосування від -40 до +60° C. Американські ж і ізраїльські комплекси не розраховані на роботу нижче -20 ° C. Наш «Корсар» легкий – ракета вистрілюється з плеча, її потужності достатньо для знищення практично всіх існуючих видів бронетехніки, а керованість забезпечує до 100% ураження цілі. Вартість «Корсара», як повідомили військові експерти, втричі нижча, ніж у зарубіжних конкурентів – близько $ 130 тисяч, а ракети – вчетверо ($ 20 тис.).

УНІАН

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут