“З порушенням порядку проведення”

З початку 2013 року міліція склала вже 59 адмінпротоколів про порушення того, чого нема – “порядку організації і проведення” мирних зібрань. Про це свідчить офіційний лист з МВС:

МВС-мемо-39-відповідь-1

Нагадаємо, на сьогодні в Україні відсутній спеціальний закон з питань організації і проведення мирних зібрань, тож весь наявний “порядок” зводиться до забезпечення мирного характеру зібрання та виконання вимоги (втім, імперативність цієї норми ст.39 Конституції України також є предметом дискусій) щодо завчасного повідомлення про проведення мирних зібрань.

Вчора, як повідомлялось, у ВРУ зареєстровано законопроект “Про свободу мирних зібрань”.

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”  продовжує комунікацію з МВС (як знадобиться, то також з генпрокуратурою і судом) щодо забезпечення приведення нормативних актів МВС, які торкаються свободи мирних зібрань, у відповідність до Конституції.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут