Луганське нововведення: “керуємося, але не використовуємо”

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” не пригадає, щоб надсилав свій “Меморандум зі свободи мирних зібрань” (2012р.) до Луганської міської ради, але виявилося, що там його прочитали і нам подякували, це приємно:

Люганськ

Як бачите, заступник Луганського міського голови стверджує, що одіозний совковий “указ” тамтешніми самоврядувальниками та виконкомівцями ніколи “не використовувався”.

Але от – фрагмент іншого листа того ж пана заступника Луганського міського голови, у відповідь на наш попередній запит. І тут стверджується, що тим совковим “указом” міська влада “керується”:

Луганськ-39-2012-2

Звісно, можливо ми щось випустили з зору, але нам важко уявити, як це можна нормативним актом “керуватися” і водночас цей нормативний акт “не використовувати“. Дивно.

До речі, протягом 2012-го року виконавчий комітет Луганської міської ради тричі звертався до суду з позовами щодо обмеження свободи мирних зібрань. Всі три позови були судом задоволені.

***

Діяльність з моніторингу і захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут