Офіціоз: Апеляційний суд залишив в силі вирок Павліченкам

Апеляційний суд Києва залишив без задоволення апеляційну скаргу Дмитра та Сергія Павліченків на  вирок Голосіївського райсуду столиці, яким їх було визнано винними у вбивстві судді Зубкова.

Про це повідомила державний обвинувач у справі Наталія Сьома.

«Вина Дмитра та Сергія Павліченків у вбивстві суді Сергія Зубкова повністю доведена на стадії досудового слідства та в ході судового слідства судами першої та апеляційної інстанції», – наголосила прокурор.

За словами Н. Сьоми, доводи наведені в апеляціях захисту та засуджених є припущеннями та були спростовані наявними в матеріалах кримінальної справи доказами, зокрема, висновками проведених дактилоскопічних, судово-медичних, судово-молекулярних генетичних експертиз.

Нагадаємо, вироком Голосіївського райсуду столиці від 02.10.2012 Дмитра Павліченка засуджено до довічного ув’язнення, Сергія Павліченка – до 13 років позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури міста Києва

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут