Опозиція каже, що влада прикривається вчителями і лікарями

kievВлада прикривається вчителями і лікарями, щоб продовжити діяльність нелегітимної Київради, – спільна заява партій ВО «Батьківщина», «УДАР» Віталія Кличка та ВО «Свобода».

 Влада прагне продовжити грабунок залишків майна та землі в столиці і тому намагається штучно продовжити діяльність нелегітимній Київській міській раді. Про це йдеться у спільній заяві партій ВО «Батьківщина», «УДАР» Віталія Кличка та «Свобода».

На 19 серпня влада скликає так звану позачергову сесію Київради. Це відбувається на тлі звинувачень на адресу опозиції в начебто блокуванні соціальних виплат. Це відверта брехня, за допомогою якої режим Януковича і його ставленик у столиці Попов намагається перекласти свою відповідальність за провали в соціально-економічній сфері. Навіть за офіційною інформацією чиновників КМДА, невиконання столичного бюджету за підсумками 2013 року сягне 2 мільярдів гривень.

Сьогодні київські бюджетники фактично стали заручниками провальної політики Азарова і Попова. Адже Київрада ще півроку тому провела необхідні для виплат надбавок рішення, але “завдяки” Партії регіонів у міському бюджеті коштів немає не лише на надбавки, а й на самі зарплати вчителям чи лікарям.

Натомість режим цинічно прикривається вчителями і лікарями, щоб продовжити діяльність нелегітимної Київради. Таку тактику використовували окупанти, виставляючи поперед себе цивільне населення.

Опозиційні політичні сили завжди стояли на захисті інтересів киян, їхніх соціальних та громадянських прав. Саме тому ми будемо протидіяти  злочинним намірам режиму і не допустимо грабунку землі та майна Київської громади.

Закликаємо киян прийти 19 серпня до Київради, щоб висловити свій протест проти узурпації влади в столиці.

Вимагаємо якнайшвидшого призначення виборів у столиці. Президент Янукович має дати вказівку своїй більшості у Верховній Раді припинити саботаж і негайно призначити вибори як міського голови, так і міської ради Києва.

 

Лише громада може вирішувати долю нашого міста!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут