Курултай кримських татар призначили на жовтень

477c377d35a94b8fbf12d3d26f48a6bb3b2dcf88КРИМ-КИЇВ. 16 серпня. УНН. Проведення першої сесії Курултаю кримськотатарського народу VI скликання призначено на 26-27 жовтня поточного року. Про це УНН повідомили представники Меджлісу кримськотатарського народу.

Організаційній службі з підготовки та проведення першої сесії Курултаю кримськотатарського народу VI скликання доручено до 1 жовтня надати для затвердження Меджлісом кримськотатарського народу орієнтовний порядок роботи першої сесії Курултаю, після чого направити їх усім обраним делегатам.

Нагадаємо, в червні поточного року в Криму закінчилися вибори делегатів Курултаю. В результаті голосування в кримськотатарському парламенті 50 делегатів представлятимуть громадські організації і партії, а 198 осіб було обрано за мажоритарними округами.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут