Папа Римський визнав український Голодомор одним з найстрашніших геноцидів

9171c59e8ef474503c74ea9cd42e74bf.0“Люди, які зазнали різанини і гоніння – як під час трьох найбільших геноцидів минулого століття вірмени, євреї та українці –боролися за свою свободу”.

Великі держави «вмили руки» під час Геноциду вірмен, бо знали набагато більше, ніж говорили: адже вони не говорили про те, що під час геноциду спокійно вмили руки.

Як передає УКРІНФОРМ з посиланням на DiarioArmenia, про це сказав Хорхе Маріо Бергольйо – нинішній Папа Римський Франциск – у книзі «Про небеса і про землю», виданій в 2010р. разом з аргентинським рабином Абрахамом Скорса. Нещодавно книгу перевидали.

«У той час Османська імперія була могутньою, йшла світова війна, і світ дивився в інший бік», – написав тоді майбутній Папа в розділі «Про Голокост».

У розділі «Про релігії» Папа Франциск зазначив, що в ХХст. великі держави зрівняли з землею міста і села, бо уявили себе богом. «Турки вчинили це відносно вірмен, німці – щодо євреїв, сталінські комуністи – щодо українців. Для вбивства людей вони використовували обговорення про божественні атрибути», – відзначив майбутній Папа.

У розділі «Про комунізм і капіталізм» Хорхе Маріо Бергольйо зазначав: «Якщо людина, мріючи про рай, не бореться за свої права, вона дійсно перебуває під владою опіуму. Люди, які зазнали різанини і гоніння – як під час трьох найбільших геноцидів минулого століття вірмени, євреї та українці –боролися за свою свободу».

Експрес

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Папа Римський визнав український Голодомор одним з найстрашніших геноцидів"

  1. врятований швидкою iнфарктник | 06-08-2013 09:57 at 09:57 |

    вражае мотив голодомору в Украiнi – вбивати людей, щоб змiнити сутнiсть нацii – почуття людськоi гiдностi, незалежностi, хазяйновитоcтi, перетворити в заляканих, тупих рабiв, дуже схоже на те, що робить, тiльки в не такiй, вiдверто людожерськiй формi, теперешня влада. Ну як донести до свiдомостi людей, що не вважають голод в Украiнi поробленим штучно, що тут у селян забирали ВСЕ, до останньоI квасолинки, а не тiльки зерно, як славетнi комуняки робили наприклад на Кубанi, людей жаль усiх, але нищили в першу чергу украiнцiв – як селян так i мозок нацii – icторикiв, письменникiв, iнтелiгенцiю.Дуже дякую Папi Римському за розумiння

Comments are closed.