Українці Кентшина відзначили День Незалежності України

У неділю 25 серпня українська громада Кентшина відзначила 22 – гу річницю Незалежності України. Парох о. Миколай Козіцький відправив в церкві Богослужіння в ході якого разом із парафіянами молився за Україну.

DSCN1175

Під час проповіді о. Миколай закликав до вірності своїй традиції, мові а передусім до єдності, якої бракує українському народові. Це велике свято повинно заохочувати до рефлексії над нашим часто трагічним минулим. Але воно повинно також спонукати усіх українців до роздумів над майбутнім своєї батьківщини. ,,В цей день кожен українець зобов’язаний поставити собі питання – що я зробив чи зробила для України?” – підкреслив о. Миколай.

DSCN1184

У післяобідню пору поблизу готелю AGROS у Кентшині відбулася зустріч наших українців на природі. У заході взяло участь понад 50 осіб. Учасники розважалися при українських піснях та й самі їх співали. Був і почастунок – ковбаса з гриля, пиріжки, солодке та напитки, які запевнив кентшинський гурток ОУП.

DSCN1185

Андрій Сидор

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут