Баррозу вкотре закликав Україну виконати умови для “асоціації” з ЄС

Укрінформ

indexПрезидент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу висловив сподівання, що Україна виконає визначені умови для підписання Угоди про асоціацію з ЄС на саміті “Східного партнерства” у листопаді у Вільнюсі.

Про це він заявив в ефірі проекту “Глобальна розмова” на телеканалі Euronews, повідомляє Укрінформ.

“Нині ми сподіваємося, що Україна виконає всі критерії, орієнтири, що ми зможемо побачити на Вільнюському саміті у листопаді. Я вкотре закликаю Україну виконати всі ці критерії, завдяки чому країна стане значно ближче до Європейського Союзу через запровадження системи політичної асоціації і економічної інтеграції”, – сказав Баррозу.

Президент Єврокомісії також висловив переконання, що Україна є європейською країною.

Водночас, він нагадав, що на сьогодні у політичному вимірі найвищою формою європейської інтеграції України може стати лише укладання Угоди про асоціацію із створенням поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі, переговори щодо чого вже завершені, а документ готовий до підписання.

“Я знаю, що більшість українців висловлюють чітке бажання мати тісніші зв’язки з Євросоюзом. І вибір українського народу необхідно у повній мірі поважати”, – наголосив Баррозу.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут