Міліція у Києві просто уху їла

Громадянський рух “Відсіч”, вирішивши відзначити 1 вересня невеличкою театралізованою акцією на столичному Майдані Незалежності, не очікував зіткнутися зі спротивом міліції. Спочатку працівники патрульно-постової служби, не зважаючи на завчасно подане й зареєстроване у Київській міській державній адміністрації повідомлення, почали доводити активістам, що ті мають отримати ще й дозвіл на проведення акції, а також казати, що молоді люди не мають права розгортати плакати проти влади. Потім те саме активістам повторив капітан по телефону капітан Пархоменко з Головного управління МВС України у м. Києві. Наразі протистояння активістів з міліцією, яка свавільно порушує ст. 39 Конституції України, триває.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Міліція у Києві просто уху їла"

  1. андрій | 01-09-2013 15:01 at 15:01 |

    В Україні з поліцейським режимом не планують саджати корупціонерів, хабарників, шахраїв, рейдерів, загарбників і тому покращення затримується на невизначений строк (до першого вибуху на Майдані).

Comments are closed.