Посол ЄС не бачить загроз зриву підписання угоди про асоціацію

УП

indexЗагроз зриву підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС на саміті Східного партнерства у Вільнюсі немає.

Про це заявив глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський на прес-конференції у Кабміні в середу, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Я впевнений, що Вільнюський саміт буде нашим спільним успіхом, успіхом не тільки України і деяких країн ЄС, а спільним успіхом усіх українських громадян і громадян Євросоюзу”, – сказав він.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи існує якась загроза для зриву підписання цього документа, Томбінський сказав: “Я такої загрози не бачу з боку ЄС і не бачу, після сьогоднішнього рішення (уряд України схвалив проект угоди) і з боку України”.

“Не потрібно говорити про катастрофічний сценарії, потрібно щодня працювати, щоб реалізувати позитивний сценарій”, – додав посол.

18 вересня Кабінет Міністрів на засіданні схвалив проект угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом та його державами-членами.

Після схвалення урядом пропозицію про підписання угоди про асоціацію буде передано президенту Віктору Януковичу.

Київ сподівається підписати угоду під час саміту Східного партнерства 28-29 листопада у Вільнюсі.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут