У США конгресмен закликає держсекретаря виступити проти тиску Росії на Україну

Радіо Свобода

3C8BE801-A1FF-4F8B-BBFF-9542924E6263_w268_r1_cx0_cy12_cw0Конгресмен Еліот Енгель, член комітету у закордонних справах, у листі на адресу Держдепартаменту закликав США виступити проти «тактики сильної руки», яку, як вважає Енгель, Росія застосовує до країн-сусідів, які прагнуть у ЄС.

«Я закликаю Державний департамент виступити категорично проти спроб Росії зашкодити Україні, Молдові, Грузії, Вірменії та іншим поглиблювати економічні та політичні відносини з Європою», – наголосив законодавець від демократів.

Конгресмен нагадав, що у серпні Росія запровадила низку обмежень для українських виробників, а також заяви Москви про можливі «захисні заходи» щодо України у разі, якщо та зробить поступ у напрямку ЄС.

«Кампанія Росії з залякування та тиску грубо порушує основоположні засади суверенітету і незалежності цих країн. Кожна нація має право самостійно обирати ту чи іншу форму партнерства, відповідно до її інтересів і цінностей», – зазначив Еліот Енгель.

Він додав, що приєднується до європарламентарів, які раніше засудили тиск Росії на сусідів, та закликає держсекретаря «продовжувати підтримку прагнень народів регіону збудувати міцну і процвітаючу демократію у Європі».

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут