Запрошуємо на Docudays

Унікальні українські та іноземні стрічки всесвітньовідомих і молодих режисерів – тільки на майданчиках Docudays UA!

Запрошення на урочисте відкриття заходів Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Запоріжжі

З 3 по 10 листопада 2013 року у співпраці кіноклубу «Сходження» та громадської організації «УкрПростір» Запоріжжя приймає Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Запрошуємо журналістів взяти участь в урочистому відкритті заходів 10-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Запоріжжі, яке відбудеться 3 листопада, у неділю, о 18 годині у кіноклубі «Сходження», у палаці культури ім. Кірова (мала зала), пр. Металургів, 1 А.

Після урочистого відкриття також відбудеться перегляд і обговорення однієї з найкращих кінострічок цьогорічного фестивалю – фільму «Документаліст».

 ***

Docudays UA — найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні.

Фестиваль — неполітичний і некомерційний. Вхід на всі кінопокази — вільний.

Головна мета Фестивалю — сприяння підвищенню рівня української кінодокументалістики, становленню в Україні відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства, права людини.

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 10-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся у Києві навесні 2013 р, а також фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів  документального кіно.

Показ фестивальних фільмів відбуватиметься у кінотеатрах, будинках культури, вищих навчальних закладах, школах, молодіжних клубах, книгарнях, бібліотеках, колоніях тощо. Ефект від перегляду фільмів  підсилюється зустрічами з відомими правозахисниками, режисерами, діячами культури та митцями; тематичними дискусіями, обговореннями, диспутами та різноманітними правоосвітніми заходами.

Офіційний веб-сайт фестивалю http://www.docudays.org.ua/

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 10-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся у Києві навесні 2013 р, а також фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів  документального кіно.

У Запоріжжі цього року покази вперше проходитимуть у декількох локаціях: заходи Фестивалю приймають у себе, окрім кіноклубу «Сходження», Запорізький обласний центр молоді, Класичний приватний університет, Запорізький національний університет, Ліцей «Логос» та Вільний простір «Old Rabbit». Стрічки, що будуть демонструватися: «Документаліст», «Мрія», «Поза євро», «Ісландія: нульовий рік», «Край електросміття», «Ромська мрія», «Перукарська воля», фільми відомого литовського режисера Аудрюса Стоніса «Земля сліпих», «Дзвін», «Уку Укай», «Одна», а також анімаційні фільми програми DOCU/ANIMA. Детальні анотації до них можна знайти на www.docudays.org.ua.

Урочисте відкриття заходів 10-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Запоріжжі відбулося 3 листопада, у неділю, о 18 годині у кіноклубі «Сходження», у палаці культури ім. Кірова.

Після урочистого відкриття також пройшов перегляд і обговорення однієї з найкращих кінострічок цьогорічного фестивалю – фільму «Документаліст».

Там же, у кіноклубі «Сходження», 10 листопада о 18 годині, відбудеться урочисте закриття та підбиття підсумків заходів Фестивалю у Запоріжжі.

 

***

Docudays UA — найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні.

Головна мета Фестивалю — сприяння підвищенню рівня української кінодокументалістики, становленню в Україні відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства, права людини. Фестиваль — неполітичний і некомерційний. Вхід на всі кінопокази — вільний.

Офіційний веб-сайт фестивалю http://www.docudays.org.ua/

10 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається в Україні за підтримки:

уряду Швеції,

Національного фонду підтримки демократії (США),

Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерланди,

Міжнародного фонду “Відродження”,

Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Партнери:

Movies that Matter,

Human Rights Film Network (Міжнародна мережа фестивалів з прав людини),

Державне агентство України з питань кіно,

Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини».

Організатори фестивалю Docudays UA:

Українська Гельсінська спілка з прав людини,

Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь»,

Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я,

Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв (м. Харків).

Організатори заходів Мандрівного фестивалю у Запорізькій області:

Кіноклуб «Сходження», Ігор Гармаш, тел. 050 322 25 86

Громадська організація «УкрПростір», Микола Колодяжний, тел. 067 614 10 53

Макет

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут