Оксана Забужко стала лауреаткою премії «Ангелус»

asdРоман «Музей покинутих секретів» визнали найкращим серед семи номінантів на літературну премію Центральної Європи. Про це повідомляють кореспонденти «Дня» у Вроцлаві.

«В цю хвилину я розумію, чому голлівудські зірки при врученні «Оскара» починають плакати. Ще сьогодні зранку я була у Лондоні і підписувала ту ж книгу англійською мовою. Вроцлав зараз для мене ірреальний. Україна здобула визнання Європи! І за це дякую Вроцлаву», –  розчулена та зворушена від несподіванки сказала Оксана Забужко, вийшовши на сцену для отримання нагороди. Українська письменниця стала власницею унікальної статуетки авторства Єви Россано «Ангелус» та переможцем одної з найпрестижніших літературних нагород.

Нагадаємо, що премію «Ангелус» вже вдруге отримав український автор. У 2006 році переміг Юрій Андрухович із романом «12 обручів».

Про тріумф української письменниці на європейському рівні читайте згодом на сайті «Дня».

Джерело: День

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Оксана Забужко стала лауреаткою премії «Ангелус»"

  1. Віра Троян | 22-10-2013 14:07 at 14:07 |

    Щиро вітаю авторку!
    Щиро радію за журі, яке виявилося здатним прийняти таке рішення!
    За Ваше і наше порозуміння!

Comments are closed.