Росія почала відгороджуватися від України колючим дротом

Російська прикордонна служба почала встановлювати загородження з колючого дроту на кордоні з Україною.

Про це повідомляє у своєму сюжеті луганський телеканал ІРТА.

Як повідомляється, огорожі, зокрема, з’явилися на кордоні в Луганській області.

Як йдеться в сюжеті, російська ініціатива не особливо сподобалася місцевим жителям.

Причин для цього, як стверджує місцеве видання 0642, декілька.

У багатьох жителів області родичі живуть у Росії поблизу кордону, і спілкування сімей тепер значно ускладнилося.

Інший аспект полягає в тому, що багато місцевих жителів живуть за рахунок контрабанди з Росією, і тепер для них починаються складні часи.

Як повідомляє телеканал, Україна і Росія досягли угоди про створення спрощених пропускних пунктів для прикордонного населення, але справа поки стоїть на місці через відсутність фінансування.

У Державній прикордонній службі України заявили, що проблема створена штучно, адже ці методи застосовуються країнами ще з радянських часів, пише “Інтерфакс-Україна“.

“Проблема створена абсолютно штучно. Адже точно такі ж інженерні засоби використовуються і на західному кордоні України”, – розповів помічник голови прикордонного відомства Сергій Астахов.

За його словами, такий вид інженерного облаштування держкордону разом з низкою інших засобів, таких як рови, вежі, тепловізори, спрямований на боротьбу з нелегальними мігрантами та контрабандою, і використовується ще з радянських часів на різних ділянках українського кордону.

Раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявляв, що Росія виступає за зміцнення співробітництва з Україною, зокрема, з прикордонних питань, напередодні зимової Олімпіади в Сочі.

“Із задоволенням відзначаємо хороший рівень взаємодії російських і українських відомств, включаючи МЗС, з прикордонних питань. Зараз важливо концентруватися на зміцненні співробітництва напередодні зимових олімпійських ігор у Сочі, на які, як я думаю, через територію України буде прибувати чимала кількість глядачів та учасників, напевно”, – заявляв Лавров.

Як відомо, протяжність сухопутного україно-російського кордону складає більше двох тисяч кілометрів.

17 травня 2010 в Києві було підписано угоду про демаркацію кордону, а в листопаді 2012-го в Чернігівській області встановили перший прикордонний стовп.

Джерело Українська правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Росія почала відгороджуватися від України колючим дротом"

  1. Газу – полно.
    Проволоки – до фига.
    Дури – вообще немеряно…)

  2. Вони за нас роблять роботу!

Comments are closed.