“УПА. Кохання”: виставка запрошує відвідувачів

Джерело

********

“Кожен з нас має усвідомлювати героїчну боротьбу Української Повстанської Армії. Вони віддали свою молодість і життя, щоб ми, їх нащадки, побачили вільну, незалежну, соборну Українську державу. Тепер наш обов`язок допомагати і вшановувати воїнів УПА!

За покликом серця і совісті, ми разом з Юлею Смірновою організовуємо благодійну виставку-продаж моїх фотографій із серії “УПА. Кохання” для збору коштів на привітання славних упівців із святом створення Української Повстанської Армії!
Запрошуємо вас завітати на виставку та разом із нами зібрати кошти на привітання ветеранів. Ви також можете долучитись до привітань, написавши листа ветерану з побажаннями або підписавши вітальну листівку, а також відвідавши ветеранів УПА в Києві!

Місце проведення виставки: Київ, вул.Ярославів Вал, 9. Дата проведення: 5 жовтня. Початок виставки о 12:00. Закінчення виставки о 21:00

Програма виставки:
– Початок виставки о 12:00.
– Презентація повстанських одностроїв і зброї УПА та УНР від ВІК “Повстанець” о 14:00.
– Виступ соліста гурту “ВЕРЕМІЙ” Віталія Калініченка (час уточнюється – орієнтовно 17:00)

А також на вас чекають чудові фото, сувеніри та український хендмейд!”

1385201_201769003328722_1933747753_n

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут