Акцію на підтримку євроінтеграції провели на українсько-словацькому кордоні

middle_fba96a1d4610df79e5e06472bc10a803Жителі села Малі Селменці Ужгородського району провели на українсько-словацькому кордоні акцію на підтримку євроінтеграції.

Учасники акції символічно перетнули кордон зі Словаччиною та передали вітання своїм землякам з ЄС, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Цією акцією ми намагалися привернути увагу до необхідності інтеграціїУкраїни в ЄС заради вільного пересування та єднання з рідними та близькими, які живуть по той бік кордону”, – розповів один з учасників акції.

Нагадаємо: до 1946 року Селменці були одним селом, яке належало Велькокапушанскому району Словаччини. В кінці 1946 року село було розділено між СРСР і Чехословаччиною. Більша його частина – Великі Слеменці залишилася тоді в Словаччині. Сьогодні Малі Селменці і Великі Слеменці (Вельке Слеменце – слов.) розділяє кордон з ЄС.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут