Активісти на Євромайдані в Києві обрали нове гасло “Разом до перемоги”

Активісти на Майдані Незалежності в Києві обрали собі нове гасло, передає кореспондент УНН.

Як повідомила зі сцени співачка Руслана, у соцмережах є дуже багато прохань змінити гасло Євромайдану “Разом до кінця” на “Разом ми сила”. Цю ініціативу підтримали учасники, які зібралися на Майдані.

Крім того Руслана запропонувала мітингувальникам юридично скласти свої вимоги до уряду та Президента.

44

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

5 Comments on "Активісти на Євромайдані в Києві обрали нове гасло “Разом до перемоги”"

  1. Україною проходила просвітницька акція “Сильніші-разом!” з представниками ЄС. Сильніші-разом!Разом-до перемоги!

  2. “Разом з Русланою” та й кінець

  3. Які в дупу гасла?! Народ на майдані вкрай розчарований тим, що тут відбувається. Всі окрім тих, хто прийшов потанцювати. Підходили львівські студенти і відверто заявили, що тут відбувається фігня і я з ними згідний на 100%. Дівчина зі сцени майдану російською мовою заявила “не важно, подпишут там что-то или нет — майдан уже победил”. Як це? Хіба не підпис був метою майдану? Не підписали. І ніхто не знає, що робити далі. Де перемога?! Вирішили затанцювати Януковича до смерті? І що робити далі? І де політики? Їх заставили скласти партійну символіку під видом об’єднання майданів, а на сцену “студентського” майдану їх просто не пустили. А хто без них готовий зараз прийняти рішення і повести майдан за собою? Замість обдумування фольклорних гасел краще подумайте, як ТЕРМІНОВО повернути політиків на майдан!

  4. 4 Reich in high gear thanks to biggest traitor Gorbachev!

Comments are closed.