Півсотні учасників Євромайдану прилетіли до Вільнюса і чекають В.Януковича

1462882_433287146771832_1468857503_nУНН. На центральній площі Вільнюса у Литві, біля пам’ятника Князю Гедиміну поряд з Палацом Великих Князів, де має відбувтися зустріч керівництва ЄС з Президентом України Віктором Януковичем, зібралися українські мітингувальники, які прибули сьогодні у Вільнюс з київського Євромайдану.

За повідомленням кореспондента, активістів налічується близько 60 осіб. Вони тримають стяги України та ЄС, а також плакати з написом: “Янукович, підпиши”, “Україна – це Європа” і співають український гімн.

Учасники акції планують передати Януковичу півтораметрову ручку з пап’є-маше.

 

1 Comment

  1. Да, интересно, как встретят наших в Литве ) на Граужинене уже рисуют карикатуры, местная власть не может определиться, кто за что отвечает и как себя вести. Читая литовские новости, складывается впечатление, будто в этой стране отвечать за то, что у тебя за высоким забором – моветон. Упала крыша в супермаркете Максима – её литовский директор ни в чём не виноват. Приехал литовский спикер в Украину – оказывается, это новость для правительства Литвы. А говорят, у наших “хата с краю, ничего не знаю”…Как бы нашим вежливо не сказали: “Ребята, а чего вы вообще тут стоите? На *** вам это надо? Политики без вас всё решат. Езжайте от греха подальше, а то россияне и до нас доберутся”.

Comments are closed.