Асоціація з ЄС покращить економіку України – Американська торгова палата

middle_6f78575e01baeb03e66e8b44243a237cТаку думку висловив президент Американської торгової палати в Україні Хорхе Зукоскі на брифінгу для преси після завершення Ради вітчизняних та іноземних інвесторів. Як передає кореспондент УНІАН, він підкреслив, що підписання угоди є дуже важливим кроком для країни, який дозволить в тому числі через гармонізацію законодавства та стандартів до стандартів ЄС зняти багато проблемних питань, які сьогодні існують у веденні бізнесу інвесторів.

“Ми, як бізнес, дуже сильно чекаємо на те, що Україна досягне того, чого вона прагне в об’єднані з ЄС”, – сказав Зукоскі. Він також підкреслив, що є дуже оптимістичним щодо підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом у Вільнюсі наприкінці листопада. “Ключами до успіху України буде верховенство права і виконання вже ухвалених законів”, – сказав президент Американської торгової палати в Україні.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут