Баррозу: консультації Україна-ЄС-Росія неприйнятні

3FD603CC-FF90-442A-948B-6DEA1A6B2229_w268_r1_cx0_cy1_cw0Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявляє, що для двосторонньої угоди про асоціацію між ЄС і Україною не може бути тристороннього формату «Україна-ЄС-Росія».

«Тристоронні переговори для нас неприйнятні. Ми провели переговори і парафували угоду з Україною, і коли ти укладаєш двосторонні угоди, втручання третьої сторони є неприйнятним. Для двосторонньої угоди між ЄС і Україною не може бути тристороннього формату», – заявив Баррозу після саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Водночас, як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, Баррозу заявив, що ЄС підтримує український народ. «Він продемонстрував свою європейськість і глибоке розуміння потреби модернізації… Ми залишаємо двері відчиненими», – сказав голова Єврокомісії.

 

Раніше провести тристоронні переговори Україна-ЄС-Росія запропонував український уряд, який відклав підписання угоди про асоціацію з ЄС, заявивши про проблеми в економіці і необхідність налагодити співпрацю з Росією.

Радіо Свобода

2 Comments

Comments are closed.