Богомолець закликала студентів-медиків не ганьбити її діда та не слухати Азарова

nОльга Богомолець, доктор і правнучка академіка Олександра Богомольца, закликала студентів-медиків підтримати Євромайдан

Про це вона написала у Фейсбуці. За словами Богомолець, її прадід, всесвітньо відомий український вчений, навіть у складних умовах завжди відстоював свої принципи та переконання.

“Він не тільки врятував мільйони людей своїми винаходами консервування і переливання крові, але й зберіг сотні людських життів під час сталінських репресій, ризикуючи власною свободою та життям. Його виключали з університету за відверту, чесну і активну позицію, але це не завадило йому стати видатним вченим”, – наголошує Богомолець.

Тому сьогодні, за словами вченої, українцям не варто боятися висловлювати свою позицію. А  ті люди, які стають на перешкоді цього процесу, вважає Богомолець, демонструють власне боягузтво та  “ганьблять ваш університет та пам’ять Людини, іменем якої він названий”.

Фото: зі сторінки Ольги Богомолець у “Фейсбук”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут