Держдеп США закликає Україну зробити останні три кроки до асоціації з ЄС

Українська Правда

завантаженняСША закликали Україну прийняти пакет законів, необхідних для підписання в кінці листопада угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Позицію озвучила у Вашінгтоні помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Україні залишилося зробити останні три кроки, щоб виконати умови ЄС – прийняти закони про реформу судової та виборчої систем і звільнити колишнього прем’єр-міністра Юлію Тимошенко для проходження курсу лікування”, – нагадала вона.

“Ми приєднуємося до ЄС і закликаємо українське керівництво зробити, подолавши образи минулого, правильний історичний вибір в ім’я 45 мільйонів громадян країни, в ім’я майбутнього дітей”, – підкреслила Нуланд.

Як підкреслила Нуланд, “залишається два тижні до вільнюського саміту і це історичний момент для України, Молдови та Грузії”.

“Всі три країни просунулися вперед у питаннях верховенства права, демократії та відкритості ринків з тим, щоб виконати суворі умови ЄС для підписання угод про асоціацію та створення вільної торгової зони”, – сказала дипломат.

“США вітають зроблений цими країнами європейський вибір і хочуть, щоб усі три держави увійшли в європейську сім’ю і змогли користуватися торговельними перевагами і безвізовим режимом поїздок, які надає ЄС”, – заявила помічник держсекретаря США.

Напередодні Верховна Рада не змогла ухвалити законопроекти про прокуратуру та про вибори, а також про лікування ув’язнених за кордоном. Останній відкривав шлях до звільнення Тимошенко для лікування за кордоном.

Тим часом, місія Європарламенту у складі Олександра Квасьнєвського і Пета Кокса після невдалої спроби у Верховній Раді висловила сподівання, що всі необхідні євроінтеграційні закони будуть прийняті українськими законодавцями на засіданні 19 листопада.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут