ЄС продовжить переговори з Україною, щойно вона буде до цього готова – Фюле

1462882_433287146771832_1468857503_nФюле висловив жаль з приводу призупинки у перемовинах щодо асоціації.

Єврокомісар Штефан Фюле заявляє, що ЄС продовжить переговори з Україною, щойно вона буде до цього готова. Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав, виступаючи на бізнес-форумі у Вільнюсі напередодні самиту «Східного партнерства». “Мені дуже жаль, що таке рішення (призупинити підготовку до підписання угоди — УНІАН) було ухвалено. Це була унікальна можливість для того, аби зробити незворотною тенденцію надходження інвестицій до України”, – сказав Фюле.

За його словами, Угода про асоціацію надала б Україні і її громадянам можливості для модернізації країни, надходження інвестицій. “Ми твердо говоримо про нашу прихильність до того, аби підняти відносини ЄС і України на новий рівень, ЄС готовий поновити підготовку до підписання Угоди про асоціацію, як тільки Україна буде готова відновити свій рух в бік асоціації”, – підкреслив Фюле. Він наголосив, що все це має робитись для того, аби піклуватись про благо українських громадян, які останніми днями показали, що вони дуже добре розуміють і усвідомлюють історичне значення європейської асоціації.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут