Євромадан не буде таким, яким був Помаранчевий Майдан у 2004-му, – Луценко

1452270_611377532241135_1335921706_nЄвромадан не буде таким, яким був Помаранчевий Майдан у 2004-му по багатьом причинам, у тому числі і по організаційним – нині немає потреби тримати постійний табір на Майдані, нині є потреба збиратися кожен день в більшій кількості, наполегливо відстоюючи свої прагнення європейської інтеграції України. Про таке в ефірі «5 каналу заявив Юрій Луценко.

 «Я дуже сподіваюся, що нас збереться 100 тисяч в неділю в Києві, і тоді ми станемо рушійною  силою змін в Україні. Але навіть якщо не дай Бог цього не буде, поки що на Майдані стоять лише тисячі людей,  але кожен хто там є вже може гордитися своїм вчинком, він довів, що в нього є власна гідність. Коли ти сидиш два з половиною роки в камері і умовно дивишся сам собі в душу, я пам’ятаю тільки 17 днів і ночей Майдана, коли ти віриш, робиш і говориш те, що все це співпадає. Я дуже запрошую побути щасливими, побути самими собою, і така нагода у нас випадає», – зазначив Луценко

 «Різниця між цими Майданами є великою, ви питаєте опозицію чому опозиціонери от так пропонують – погані генерали готуються до минулої війни. Цей Майдан не буде таким, як був у 2004-му по багатьом причинам, в тому числі і по організаційним, зараз немає потреби тримати постійний табір на майдані, зараз є потреба збиратися кожен день в більшій кількості, наполегливо відстоюючи свої прагнення європейської інтеграції України», – наголосив він.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

4 Comments on "Євромадан не буде таким, яким був Помаранчевий Майдан у 2004-му, – Луценко"

 1. ХТОСЬ МАЄ ВРЕШТІ РЕШТ ЦЕ СКАЗАТИ. Я ПРОШУ ПРОБАЧЕННЯ ЗА МОЖЛИВУ НЕДОСКОНАЛІСТЬ ВИКЛАДЕННЯ, АЛЕ Я НЕ ПОЛІТИК. Я ПРОСТО ОДИН З ТИХ, ХТО НА МАЙДАНІ ТУТ І ЗАРАЗ.

  ТРЕБА ЗРОЗУМІТИ ВСІМ: КИЯНИ НІЧОГО САМІ НЕ ЗРОБЛЯТЬ. ЦЕ ОБ’ЄКТИВНО. ПРОТИ КИЯН ЗІБРАНИЙ УВЕСЬ КАРАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ВЛАДИ, ЯКА ДОСІ БІЛЬШЕ СМЕРТІ БОЇТЬСЯ ПОВТОРЕННЯ МАЙДАНУ.

  ВДУМАЙТЕСЯ! ЧЕРЕЗ 3000 ЗМОРЕНИХ, МОКРИХ, ГОЛОДНИХ, АЛЕ ВСЕ ЩЕ НЕСКОРЕНИХ ПРОТЕСТУВАЛЬНИКІВ ВСІ ПРИЛЕГЛІ ВУЛИЦІ ЗАБИТІ АВТОБУСАМИ З ВІДГОДОВАНИМИ БЕРКУТАМИ, ЯКІ КОЖНОГО ДНЯ ПІД ПРИВОДОМ МОТНАЖУ “ЙОЛКІ” ВСЕ БІЛЬШЕ ВІДТІСНЯЮТЬ СТОМЛЕНИХ ЛЮДЕЙ З МАЙДАНУ. І НІЯКІ ОПОЗИЦІОНЕРИ ТА ДЕПУТАТИ НЕ ЗДАТНІ ДОПОМОГТИ.

  НІЯКІ АКЦІЇ ЧИ ФЛЕШМОБИ У ЛЬВОВІ, ЛУЦЬКУ, ОДЕСІ, МИКОЛАЇВІ, ДОНЕЦЬКУ ЧИ ЩЕ ДЕ ІНДЕ НІЧОГО ДЛЯ ЗМІНИ ВЛАДИ В КИЄВІ НЕ ЗРОБЛЯТЬ.

  КИЄВУ КРИТИЧНО ПОТРІБНА ПІДТРИМКА.

  В КИЄВІ ЗКОНЦЕНТРОВАНИЙ ВЕСЬ ЗАХИСТ ВЛАДИ ТА ЇЇ НАЙБІЛЬШИЙ РЕАКЦІЙНИЙ ЦЕНТР З НАЙБІЛЬШ ВІДМОРОЖЕНИМИ ІМБЕЦИЛАМИ, ГОТОВИМИ ВИКОНАТИ БУДЬ-ЯКИЙ НАКАЗ. ВЛАДА ЗАКРИВАТИМЕ ОЧІ НА БУДЬ-ЯКІ РЕГІОНАЛЬНІ ПРОТЕСТИ, БО РОЗУМІЄ, ЩО ПРОТИ ЗГУРТОВАНОГО ТА ЗКОНЦЕНТРОВАНОГО ВИСТУПУ В КИЄВІ ОБ’ЄДНАНИХ ПРОЄВРОПЕЙСЬКИХ ТА ПРОУКРАЇНСЬКИХ СИЛ ЇЙ ПРОТИСТАВИТИ НІЧОГО.

  ВИРІШУЙТЕ САМІ. НІХТО ЖОДНОЇ ПОРАДИ ВАМ НЕ ДАСТЬ. ЦЕ НЕ ЧИЄСЬ, А НАШЕ З ВАМИ СПІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ ВЛАДА ЗБИРАЄТЬСЯ ВТОПИТИ В БОЛОТІ. мИ МАЄМО ВИБРАТИСЯ. НЕ МОЖНА ДОЗВОЛИТИ ХВОРОБІ ПОВЕРНУТИСЯ ТА ДОБИТИ НАС.

  НАШЕ ЗДОРОВ’Я, НАШЕ ЖИТТЯ ТА НАШЕ МАЙБУТНЄ – ЦЕ ВСЕ НАША ГІДНІСТЬ.

 2. Нет чтобы сказать правду – обосрались, никто не хочет выходить на майдан кроме дураков, ребят за деньги и бомжей

 3. Ну, Ви і покидьок ….. Aristarh Rabinovich

 4. Аристарх Абрамович, вам подадут в другом месте. А отсюда вы идете на три буквы: в БАН.

Comments are closed.