Євромайдан у Бостоні

У неділю, 24 листопада, представники української громади Бостону зібралися перед будівлею Капітолію штату Массачусеттс, щоб підтримати протестні акції в Україні (Євромайдан) проти “призупинення” кроків з євроінтеґрації.

 На акцію, спонтанно організовану Віталієм Морозом та Олегом Коцюбою через соціальні мережі, прийшли кілька десятків українців різних поколінь – від дітей до студентів, докторантів, молодих науковців і службовців та пенсіонерів з Бостону та прилеглих міст. Учасники акції підтримки Євромайдану скандували гасла “Бостон – Київ – Євромайдан!”, “Ukraine IS Europe!” та “Euromaidan is Boston Strong!”
Учасники акції заспівали гімн України та висловили впевненість, що масові акції протесту українських громадян в Україні та за кордоном змусять український уряд на чолі з президентом підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.
photo5

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут