Флеш-моб “Заспіваймо Гімн Європи українською!”

64_n

Подія у Фейсбуці – ТУТ

Друзі, вчимо перші чотири рядки гімну:

Ми покажемо Європі —
В нас і сила, й воля є!
Скинемо ярмо в минуле —
Час майбутній настає.

Сьогодні о 19:00 на Майдані ми разом заспіваємо офіційний Гімн Європи — «Оду до радості» Людвиґа ван Бетховена українською мовою. Звичайно, щоб бути європейцями, недостатньо співати, як європейці, — треба ще працювати, дотримуватися законів, захищати свої права і свободи, як європейці. Але це так по-європейські – просто зібратися разом у центрі міста і заспівати, аби продемонструвати владі свою силу і натхнення.

Влада вважає, що #євромайдан пішов на спад, що там лише купка студентів. Скептики кажуть, що народ розчарований і більше ніколи нікуди не піде. Але ми з вами доведемо, що сила за нами, що енергії в наших жилах вистачить, аби домогтись свого!

Ми, громадяни України, незалежно від віку і соціального статусу, політичних уподобань та етнічних коренів, одностайно заявляємо про свій цивілізаційний вибір на користь довгострокових відносин з Європейським союзом. Сьогодні український народ однозначно підтвердив свій вибір масовими акціями, які відбулися по всій Україні.

Пісня, проникнута духом Майдану, його талантом і натхненням, буде проспівана Україною і нестиметься відлунням про всій Європі. Подаруймо один одному радість спільної причетності до творення спільного майбутнього!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Флеш-моб “Заспіваймо Гімн Європи українською!”"

  1. ЄвроМайдан мені подобається все більше та більше…справжній хеппенінґ :)

Comments are closed.