Київські Євромайдани заявили, що вони єдині

Українська правда

9c2f21be6f45fb6de050ccd5d35ad9b16adfeabfЛідери київських Євромайданів – на Майдані Незалежності та Європейській площі – заявили про свою єдність.

Про це йдеться у спільній заяві лідерів опозиції та організаторів мітингу на Майдані.

“Сьогодні на Європейську площу та Майдан Незалежності у Києві, на десятки інших Євромайданів в різних містах України вийшли сотні тисяч наших співвітчизників для того, щоби підтримати ідею європейської асоціації”, – йдеться у заяві.

“Площі та вулиці наших міст стали спільним простором свободи в Україні, де кожен може висловити свою думку та продемонструвати свою власну позицію щодо дій української влади”, – заявили організатори.

Лідери Євромайдану кажуть, що євроінтеграція об’єднала різних людей всієї країни.

“Ідея євроінтеграція символічно об’єднала два знакових місця нашої столиці – Майдан Незалежності, який є символом України, та Європейську площу, яка символізує Європу в Україні. Це є символом єдності заради ідеї європейської інтеграції”, – йдеться у заяві.

“Сьогодні нас знову намагаються розсварити та поділити, але з цього нічого не вийде. Ми різні – але ми єдині”, – заявили лідери Євромайдану.

“Сьогодні нас знову намагаються розсварити та поділити, але з цього нічого не вийде. Ми різні – але ми єдині”, – заявили лідери Євромайдану.

“Ми, політики та громадські активісти, будемо спільно координувати свої дії та надавати взаємодопомогу, забезпечувати захист учасників мітингів, щоденно повідомляти про подальші кроки”, – запевнили вони.

Лідери дякують усім, хто приходить і допомагає людям відстоювати свої права, та закликають допомагати людям одягом та їжею.

“Поширюйте інформацію та повідомляйте про те, що відбувається тим, хто не має доступу до Інтернету та об’єктивної інформації”, – закликають у заяві.

Спільну заяву підписали лідери опозиційних сил Арсені Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок та організатори мітингу на Майдані..

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Київські Євромайдани заявили, що вони єдині"

  1. Сколько можно терпеть мажоров,врадиевку,хамство,распущенность-беpнаказанность,маты,грязь,НАШИ дороги,больницы,Жеки,подъезды вонючие,пофигизм везде,несправедливость,титушки…Доколе?

Comments are closed.