Миколаївська вчителька лякала дітей Євросоюзом, де їх “віддадуть на органи”

0Вчителька школи №51 міста Миколаєва розповсюджувала серед п’ятикласників листівки, в яких йдеться про те, що після вступу України до ЄС дітей заберуть у батьків і віддадуть на органи.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив депутат обласної ради Тарас Кремінь, до якого звернулися обурені батьки учнів школи.

“Дітям 10-12 років роздали листівки “Що на тебе чекає після вступу в Євросоюз”, наказуючи обговорити прочитане з батьками. У листівках, зокрема, йдеться про те, що після вступу до ЄС дітей заберуть у батьків і віддадуть гомосексуалістам, на органи, примусять зніматися в порнофільмах і таке інше”, – сказав Кремінь.

Загалом текст дуже об’ємний. Він займає обсяг формату А-4 з обох сторін, надрукований дрібним газетним шрифтом. В ньому описано найстрашніше з того, що нібито чекає дітей після можливого вступу України до ЄС. Не гребують автори навіть відвертими дурницями на кшталт того, що після вступу в ЄС “чоловіків примусять справляти природні потреби виключно сидячи”.

Цей факт підтвердив директор школи Євген Максюта. Щоправда, він заявив, що так було лише один раз, в позаурочний час на “класній годині” у 5-му класі. Вчителька, яка має низку професійних заслуг, але працює в школі недавно, принесла цю листівку, знайдену в інтернеті. Якими були її мотиви – невідомо, але висновки вже зроблено. Далі цього класу листівка не пішла.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Миколаївська вчителька лякала дітей Євросоюзом, де їх “віддадуть на органи”"

  1. цікаво, що з мозком в цієї людини, і як вона в принципі може працівати в такому закладі, як школа?!

  2. Таких учителей надо переквалифицировать в дворники

Comments are closed.