Офіціоз. Янукович: “У грудні стане зрозумілою перспектива підписання Угоди про асоціацію з ЄС навесні 2014 року”

Янукович не втомлюється підтверджувати, що не відчуває себе спроможним керівником суверенної держави

Джерело

16-107“У грудні 2013 року стане відомо, чи можливе підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС навесні 2014 року. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

«Грудень покаже. Я не хочу сьогодні сказати, що ми всі сто відсотків питань, які ми хочемо вирішити з Росією, вирішимо. Але я переконаний, що за певний період часу ми вирішимо. Можливо, щось вирішимо у грудні, щось вирішимо в січні і так далі», – сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

За словами Глави держави, у вирішенні цих питань на поступки потрібно буде йти як Україні, так і Росії, оскільки обидві країни вже розпочали програми імпортозаміщення. «Врешті-решт ми знайдемо ті компроміси, які потрібно, і я переконаний у тому, що це буде вигідно», – зазначив Глава держави.

«Якщо Україна втратила 25% товарообігу, то Росія більше 4%. Але вони відчутні. 4% російських – це не менше, ніж 25% українських, а скоріш за все, більше, враховуючи їх обсяги в економіці», – додав Глава держави”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

8 Comments on "Офіціоз. Янукович: “У грудні стане зрозумілою перспектива підписання Угоди про асоціацію з ЄС навесні 2014 року”"

  1. А він ним і не був . Як маріонетка пустоголова спрможна керувати державою , якщо вона не спроможна керувати навіть самим собою . :-)

  2. ЄС вже повідомив, що саміту Україна-ЄС навесні не буде.

  3. Можливо в грудні, можливо в січні…. вже 20 років проср….ли із-за цих “можливо”. Або зараз, або ніколи.

  4. “Весна прийде – покаже хто де ср..в!” (Українська народна приказка)

  5. Посмотрев интервью президента, я пришел к выводу, что дело тут не в России, а в Украине. При любой попытке сближения с Европой, Россия, руководствуясь своими империалистическими мотивами, будет вводит санкции по отношению к продукции старых, неконкурентоспособных предприятий из депрессивной Восточной Украины. Такими образом, чтобы идти в Европу, нам нужно что-то с этими развалинами советского прошлого делать. Думаю, их следует ликвидировать, постепенно создавая там заменяющие рабочие места. И когда мы с этим покончим, можно будет идти в Европу, не оглядываясь на Россию. У Януковича, раз он такой патриот Восточной Украины, осталось для этого совсем мало времени: при отсутствии ассоциации у него нет никаких шансов быть переизбранным в 2015 году, а новый президент (Кличко или Яценюк или Тягнибок), конечно, не станет обращать внимание на подобную ерунду.

  6. та той йому покаже грудня ;-)

Comments are closed.