МЗС Польщі попереджує про «незворотні наслідки» силових дій на Майдані – заява

Укрінформ

fМЗС Польщі вважає, що дії міліції на Майдані не служать євроінтеграції України, і попереджає українську владу про можливість “незворотних наслідків”.

Про це йдеться в офіційній заяві польського зовнішньополітичного відомства, передає власний кореспондентУкрінформу.

“Придушення мирних демонстрацій не служить євроінтеграції України. Застерігаємо українську владу від застосування силових засобів, оскільки вони можуть мати непередбачувані і незворотні наслідки”, – йдеться у заяві МЗС Польщі.

У документі підкреслюється, що під час саміту “Східного партнерства” у Вільнюсі Президент України Віктор Янукович запевняв європейських лідерів, що Україна не має наміру сходити з курсу євроінтеграції і в короткій перспективі планує підписати Угоду про асоціацію з ЄС. “Апелюємо до української влади, аби їхні дії відповідали деклараціям”, – йдеться у заяві МЗС РП.

Польське зовнішньополітичне відомство закликає, щоб соціальні конфлікти в Україні вирішувалися політичними і мирними методами. “Сподіваємося, що сила і насилля будуть замінені діалогом і порозумінням. Польща декларує рішучу підтримку таким діям. Ми також сповнені рішучості продовжувати зусилля щодо формування якнайкращих відносин з державою й українським суспільством”, – підкреслює МЗС РП.

У заяві наголошується, що Польща “висловлює солідарність з представниками українського суспільства, які проводять мирні демонстрації щодо європейського майбутнього своєї країни”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут