Расмуссен здивований відмовою України від євроінтеграції

завантаженняГенеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен сподівається, що Україна рано чи пізно підпише угоду з Євросоюзом про асоційоване членство.

“Підписання цієї угоди передусім в інтересах України, оскільки це сприяє поглибленню її відносин як з Євросоюзом, так і з НАТО. Зізнаюся, я дещо був здивований прийнятим в Києві рішенням, але поважаю вибір України і той шлях, яким вона бажає збудувати відносини з Євросоюзом і НАТО”, – сказав Расмуссен

Він зазначив, що ні Євросоюз і ні НАТО не втручається у внутрішні справи окремих держав і вони віддані принципам самостійного вибору державами щодо приєднання до того чи іншого об’єднання.

Як повідомлялося, 25 листопада, Штефан Фюле назвав ранок п’ятниці, 29 листопада, крайнім терміном для прийняття Україною рішення щодо Угоди про асоціацію.

УНІАН

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут