Тарас Чубай. Акустичний вечір у Клубі 44

1472024_692035707482841_1341620864_n

Проект Меломан презентує: Тарас Чубай з програмою співаної поезії. 14 грудня о 21:00 у столичному арт-клубі 44.

Цього вечора ви почуєте композиції Тараса Чубая на вірші Грицька Чубая, Костя Москальця, Юрія Андруховича, Івана Малковича, Володимира Івасюка, Дмитра Павличка, Богдана Стельмаха. Серед них – «Вона», «Коли до губ твоїх», «Я піду в далекі гори», «Нестримна течія», «Запроси мене у сни»…

14 грудня ми чекаємо на тих, хто як і ми, давно та віддано любить пісні Тараса Чубая. Це буде тихий вечір, сповнений краси та почуттів.

Проект “Меломан”, продюсер Марина Степанська

Проект «Меломан» створено для людей, які дійсно «палко люблять музику», чиї смаки та інтереси не обмежені якимось догмами чи умовностями. В проекті приймають участь зовсім несхожі музиканти, що грають дуже різну музику. Та кожен з них – унікальний та неординарний. І саме це їх поєднує. Неформальні музичні вечори – це можливість живого спілкування, це клуб, до якого ми запрошуємо і фанів, і музикантів, – друзів та колег тих, хто буде виступати на сцені.

В проекті вже прийняли участь найцікавіші українські та іноземні музиканти: «Перкалаба», Валентин Стрикало, «MRK», Тарас Чубай, «KOZAK SYSTEM», Соня Сотнік, «Qarpa», Biplan (Літва), «Мегаполіс» (Росія), «Настя» (Росія), RasKar «STRAMASH» (Великобританія), THE TOOBES (Білорусь). Будемо раді почути ваші побажання щодо наступних концертів.

14 грудня о 21:00
Арт-клуб 44
Хрещатик 44-Б
Довідки та бронювання столів (044) 279 4137

Подія у Фейсбуці – ТУТ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут