У Москві активістів з банером “Всіх не пересаджаєте” затримала поліція

c5855ea-ru.foto-novayagazetaУкраїнська Правда

На Червоній площі в Москві вісім активістів розгорнули три банери, після чого були затримані поліцією.

Про це повідомляє “Новая газета“.

Учасники акції один за одним в різних частинах площі розгортали банери з текстами “Мою країну захопили вороги”, “Опирайся” та “Всіх не пересаджаєте”.

Співробітники поліції і Федеральної служби охорони затримували активістів без застосування сили, зазначає видання. Однак двох дівчат, які розгорнули плакат “Опирайся” у Лобного місця ,поліцейські заштовхали в поліцейську машину, заламавши їм руки.

Самі організатори акції порівнюють її з ланцюговою реакцією: поява нового банера після того, як затримали активістів, які вивісили попередній, “символізує таку ж неможливість повністю придушити протест у країні”.

Окрім того вперше за 4 роки з моменту набуття чинності указу екс-президента РФ Дмитра Медведєва про дозвіл зйомки на Червоній площі  співробітники ФСО намагалися перешкодити фотозйомці, посилаючись на правила відвідування території.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут