Україна і ЄС парафували угоду про єдиний авіапростір

403Україна і Євросоюз парафували угоду про єдиний авіаційний простір.

Парафування відбулося у четвер у Вільнюсі напередодні саміту “Східного партнерства”, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Домовленості, досягнуті у Вільнюсі, дозволять ЄС і Україні стати партнерами у галузі авіації через поступову інтеграцію на цьому ринку”, – заявив віце-президент Єврокомісії з питань транспорту Сіім Каллас.

З українського боку парафування здійснив глава державної авіаційної служби Анатолій Колісник.

Як повідомляв Укрінформ, сторони планують підписати угоду у 2014 році. Її метою є поступово відкрити відповідні ринки авіації та інтегрувати Україну до європейського авіапростору. Для цього нашій країні доведеться привести своє законодавство у відповідність з авіаційними стандартами ЄС і застосовувати вимоги ЄС в таких сферах, як безпека польотів, організація повітряного руху, довкілля, економічне регулювання, конкуренція і захист прав споживачів.

Укрінформ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут