Андрій Козлов: Ми – Український народ

majdanМи, Український народ, громадяни України всіх національностей, суть суверен та єдине джерело влади. Наші права було брутально попрано. Держава, Президент як головнокомандувач та його Уряд допустили або прямо ініціювали побиття мирних громадян в ніч на 30 листопада цього року, порушивши головне призначення держави — гарантувати наші права і свободи, життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку (стаття 3 Конституції). Держава, її місцеві органи виконавчої влади — шляхом подання адміністративних позовів, та суди — шляхом постановлення очевидно неконституційних рішень, які не містять жодних доказів наявності обставин, за якими можливі обмеження права зборів відповідно до статті 39 Конституції, глумливо забороняють нам мирно протестувати проти цього побиття у безпосередній близькості до адресатів протесту. Таким чином, держава, Президент, виконавча та судова влада більше не виражають нашу суверенну волю.

Ми, Український народ, з огляду на попрання наших прав, змушені чинити державі опір та здійснювати владу безпосередньо, оскільки держава виявилася об’єктивно на це нездатною. Держава стала просто небезпечною для своїх громадян і, поки не сталося невиправне, має бути спинена. Президент та уряд, а згодом і судді, які допустили попрання наших прав, будуть нашою суверенною волею скорені до усунення від влади — такою є єдина ефективна міра конституційної відповідальності у ситуації, що склалася. Поправши наші права, вони раз та назавжди позбулися легітимності, нашої суверенної довіри та доручення піклуватися про кожну окрему особу та загальне національне благо.

Ми, Український народ, — єдині, хто має право відновлювати конституційний лад, знехтуваний державою, і це право реалізується на вулицях столиці прямо зараз.

Андрій Козлов

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Андрій Козлов: Ми – Український народ"

  1. Мы, украинский народ? А разве Украина уже раскололась? По-моему, ее пока только пытаются расколоть – такими вот, например, заявлениями. А пока Украина едина, то Киев и Западная Украина – еще не вся Украина. Есть еще Восточная Украина, юг, Крым. А там живут тоже пока еще граждане Украины и у них тоже, как и у тех, что на Майдане, есть свое мнение, и они тоже, как и те, что на Майдане, имеют на него право. Ломать – не строить. Легко, конечно, всех разогнать (и президента, и правительство, и парламент). И с чем мы после этого останемся? Что в этом случае останется от нашего государства, кроме обломков? И кто будет управлять страной? Собравшиеся на Майдане люди? А по какому, собственно, праву? Не слишком ли много кое-кто на себя берет? Нет ли здесь, случайно, мании величия? Если кто забыл, так у нас были выборы – и президента, и парламента. И то, что есть сейчас – легитимно. Имеет мандат от народа. Настоящий, между прочим, а не мнимый. И еще будут выборы. Вот там, я полагаю, и надо высказывать свою оценку действующей власти. Собственно говоря, это и есть демократия. А то, что здесь предлагается – анархия и произвол кучки самозванцев. Чем-то даже напоминает большевиков в 1917 году. Неужели кого-то потянуло в эту сторону?

  2. Це питання до Конституційного Суду України!!!
    Хто може в цій державі безнаказано бити вагітних жінок, дівчат, досмерті забивати лежачих людей палицями, влаштовувати смертельні полювання на людей та годинами катувати громадян.

    Питання буде відкрите завжди: чи можуть в цій державі вільно жити ті хто б’ють вагітних жінок, дівчат, хто досмерті забиває людей палицями. Чи може хтось в Україні мати право бити вагітних жінок, дівчат, влаштовувати смертельні полювання на людей?

  3. А молоді Молдавани 2-3 роки тому спокійно розгромили будинки центральної влади в Кишиневі. І жодному дибілу навіть не стрільнула думка про якісь побої. Бо дерслужбовці в Молдові знають, що усі батьки в Молдові офіційно, згідно закону володіють бойовою зброєю. Там не можна бити вагітних молдавських жінок бо реально мають власну бойову зброю. Ну а Українці не молдавани, їх можна бити. Українців вбивали століттями і все було класно. Українцям ЦАРІ дозволяють лиш ховати трупи, проводити панахиди і палити свічки. А захиститися українець не має права. Бо усі віки є купа різних, і різнокольорових, із різних ОРГАНІВ, і з різними кокардами. Вони і тільки вони, каже якийсь ЦАР, мають вас захищати.

Comments are closed.