Барикади Майдану

Здається, це депутат Європарламенту Павел Коваль відмітив, що в українців є традиція  збирати майдани. Але наш польський друг не відзначив ще одну важливу річ. Українці полюбляють збирати майдани в холод, сніг, вітер, землетрус. Хоча щодо останнього я, схоже, загнув.

Якщо серйозно, там реально холодно. Практично неможливо багато часів вистояти на холоді. Тому народна власність у вигляді будівлі Київради та Будинку профспілок виявилася дуже доречною.

Барикади, машини та огорожі утворили з Майдану своєрідний анклав із входами-виходами, що контролюються. Я не думаю, що вони зможуть повністю завадити владним дуболомам, але точно, що затримають їх.

Біля Будинку профспілок розбито намети.  Стоїть стіл, до якого  кияни приносять речі та гроші. Майдан не бідує, бо по ньому ходять дівчатка з розносами і геть всім пропонують бутерброди. Мабуть, наколоті…

Бачив “тітушок”. На вигляд нормальні хлопці. Спокійно без емоцій стоять, дивляться, потім раптово, як по команді, уходять і губляться в юрбі. Хто зна, може щось зрозуміють?

Народ перебуває в постійному “броунівському русі”. Багато молоді.

Прогуляйтесь по Майдану! І ви точно зрозумієте: ВОНИ ЗВІДТИ ТАК ПРОСТО НЕ ПІДУТЬ!

Буде розгін – знову зберуться.

Це ніколи не розуміла влада. І не зрозуміє. Хоча, це вже її проблема…

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Барикади Майдану"

Comments are closed.