У Кременчуці соратники мера нарешті заговорили про Тимошенко

Вперше від часу арешту Юлії Тимошенко депутати Кременчуцької міської ради фракції “Батьківщина” публічно висловилися на захист свого лідера.

Євген Холод, керівник однієї з найбільших фракцій міської ради Кременчука і давній бізнес-партнер нинішнього міського голови Олега Бабаєва, вперше публічно висловився за те, щоб в країні були припинені політичні репресії і була звільнена лідер “Батьківщини”. Це сталося сьогодні на мітингу в підтримку #Євромайдану, що відбувся після позачергової сесії міської ради.

Євген Холод вивів на мітинг до пам’ятника Жертвам сталінських репресій у Кременчуці всю фракцію “Батьківщини”. А до того, маючи чисельну більшість разом із іншою фракцією міськради “Рідне місто”, “Батьківщина” не змогла не лише включити до тексту резолюції сесії міськради пропозиції про відставку уряду Азарова та припинення політичних репресій, а навіть не підтримала пропозиції депутата Кирила Юхна скасувати заборону на проведення мирних протестів, яку ініціював міський голова Олег Бабаєв.

Під час голосування в сесійній залі були присутні 20 депутатів від фракції “Батьківщини” і 12 депутатів “Рідного міста”. Однак, замість того, щоб об’єднатися, ці фракції висунула кожна свою пропозицію. І в результаті пройшло абсолютно безбарвне звернення, підготовлене чиновниками міськвиконкому. За провладний проект проголосувало 36 депутатів. Хоча представників Партії регіонів у сесійній залі було усього 13. Які ще фракції додали своїх голосів, на словах засуджуючи політичні репресії, здогадатися неважко.

Кременчужани, яким Євген Холод повідомив, що їм не вдалося в резолюції сесії проголосувати пропозицію за звільнення Юлії Тимошенко та припинення політичних репресій, зустріли його слова криками “Ганьба!”

Нагадаємо: відразу після арешту Юлії Тимошенко фракція “Батьківщини” у міській раді взагалі не висловила своєї підтримки своєму лідеру. І навіть на сесії Автозаводської райради, де бютівців більшість, заяву на підтримку Тимошенко успішно провалили.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут